Kurumsal

KURUMSAL

İŞTE ARTINIZ

İşsizlikle mücadele ve kayıt dışı işçi çalıştırmayı önlemek adına işverenlere hak tanınan istihdam teşvikleri, şirketlerin personel maliyetlerini kısarak ciddi getiriler sağlamaktadır.

İstihdam teşviklerinin yüksek getirisine karşın işverenler, takip ve hesaplama zorluğu ve daha önemlisi, hatalı bir işlem yapılması durumunda işverene kesilen idari para cezaları sebebiyle bu teşvik haklarından mahrum kalmaktalar. İşe yeni giren ve çıkan personeller, personelin çalıştığı gün sayısı, prim tutarı, yaşı, cinsiyeti, emeklilik durumu, firma çalışan sayısı ortalaması gibi birçok dinamik faktör teşvik hesaplamalarında etkili olduğu için profesyonel bir el tarafından yapılmayan bu işlemler sıklıkla hatalı yapılmakta ve bunun sonucunda cezalarla karşı karşıya kalınmaktadır. Artı365, uzun yıllardır iş ve sosyal güvenlik hukuku alanında faaliyette bulunan paydaşlarının sosyal güvenlik alanında edinmiş olduğu tecrübeleri doğrultusunda firmaların istihdam teşviklerinden hatasız ve en verimli şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Artımız Büyük

Artı365 her senaryoya uygun algoritmalarla donatılmış güçlü yazılım altyapısı sayesinde hizmet vermekte olduğu yüzlerce firmaya toplamda;

SGK Cari Dönem

BİZİMLE HER ZAMAN ARTINIZ OLSUN

Artı365 olarak sürdürülebilir bir başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ile sağlanabileceğine inanmaktayız. Müşterilerimiz için ilk tercih olmayı sağlamak üzere çalışmakta ve bu prensiple her geçen gün başarı grafiğimizi yukarılara taşımaktayız.

YÖNETİM

Berat SÜPHANDAĞ / YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde İnşaat Mühendisliği Bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniveritesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Yüksek Lisans Eğitimini tamamlamıştır. Ülkenin önde gelen projelerinde mühendislik ve yöneticilik pozisyonlarında görev almasının ardından 2016 yılından beri BS Yapı ve Artı365 Danışmanlık Firmalarında Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. İleri derecede İngilizce bilmektedir.

Tuğçe ŞAHİNBEYOĞLU / KURUCU ORTAK

Sankt Georg Avusturya Lisesi’nin ardından Viyana Teknik Üniversitesi’nde Elektronik Mühendisliği eğitimi görmüştür. Sonrasında Viyana Teknoloji Yüksekokulu’nda Elektronik ve Ekonomi Mühendisliği eğitimini tamamlamıştır. Çeşitli kurumlarda mühendis kimliği ile enerji ve iş geliştirme alanlarında faaliyet göstermiştir. İleri derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.

2017 yılında sektörde fark yaratan Artı365 Danışmanlık Hizmetleri’nin kuruluşunda yer alarak, kurucu ortak olarak görevini sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize ele aldığımız her konuda yenilikçi, güvenilir ürün ve çözümler sunup, taleplerine ölçülebilir değerler katarak hizmet vermek.

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişen ekonomi dünyasına değer katan, sunduğu çözümler ile müşterilerinin en doğru kararı almasına yardımcı olan, rekabet gücü ile tercih edilen ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da adından bahsedilen ve güven veren bir firma olmak.
ARAYIN,
FİRMANIZA NELER
KATACAĞIMIZI
KONUŞALIM.

BİZDEN HABER AL