İŞKUR İşbaşı Eğitimleri

İŞKUR İŞBAŞI EĞİTİMLERİ

SİZ PERSONEL ALIN
MAAŞINI İŞKUR ÖDESİN.

Personel alımlarında İşkur İşbaşı Eğitim Programı'ndan yararlandırarak size tasarruf ettiriyor, hem bütçenize hem de istihdama artı katıyoruz.

İŞKUR İşbaşı Eğitimleri

IEP NEDİR?

Personel alımlarında devletin belirlediği kriterleri sağlayan adaylar arasından karşıladığında, belirli bir süre için ilgili çalışanın aylık ücret hakedişi İŞKUR tarafından karşılanır. Bu vesileyle işveren, SGK ve vergi ödemelerinden muaf tutulur. 16 yaşından büyük olan, işverenin birinci veya ikinci derece yakını olmayan, emekli olmayan, 1 aydır işsiz olan, program düzenleyen firmanın veya firma ortaklarından birinin bir işletmesinde son 3 ay içinde çalışmamış olan herkes kursiyer olabilir.

Kursiyerlerin aylık asgari ücret kadar hakedişleri İŞKUR tarafından ödenir. (2.825,90 TL) İşveren, kursiyerleri için SGK ve vergi ödemelerinden muaf tutulur. (1.377,66 TL) Böylelikle Kursiyer olarak göreve başlatılan bir çalışan üzerinden işveren, aylık 4.203,56 TL teşvik geliri elde etmiş olur. Programa başlayan çalışanlardan %50’sinin program bitiminde firmanın istihdam etmesi ve program başlangıç ve bitiş tarihleri arasında firmanın çalışan sayısının azaltmamasını beklenir.

BİZ SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Size özel çalışacak olan proje uzmanlarımızla tüm bürokratik işlemleri ve operasyonel süreci sizin adınıza yürüteceğiz.

Proje uzmanlarımız, adaylar ile tek tek görüşerek şeffaf şekilde firmanızda çalışacak olan adayları ikna edecek.

İŞKUR ile görüşerek firmanızın için gereken esneklikleri yasal çevçevelere dayanarak alacağız.

Tüm istihdam süreçlerini kusursuz bir şekilde takip edeceğiz. Riskli anlarda alternatif çözüm planları ortaya koyacağız ve uygulayacağız.

Olası tüm yasal cezaları karşılamayı taahhüt ediyoruz.

İEP üzerinden göreve başlayan çalışan firma bordrosunda yer almayacağı için, SGK’lı olarak bordroya geçtiği gün 3 ile 6 ay işsizlik kriterini sağlar hale gelir.

TAAHÜTLERİMİZ

Taahütler

İŞ MODELİ

Projede görevli uzman ve yardımcılarının tüm maliyetlerini karşılıyoruz ve size yansıtmıyoruz.

Tüm süreçler esnasında ortaya çıkacak operasyonel giderleri üstleniyoruz.

Firmanıza yansıyacak tek bedel, en başta anlaştığımız oranda ilgili ayda size kazandırdığımız net teşvik tutarı üzerinden hesapladığımız hizmet bedelidir.

 

Hemen Arayın
İŞKUR İŞBAŞI EĞİTİMLERİ İÇİN
HEMEN ARAYIN.

+90 (216) 325 96 12