Bordrolama

BORDROLAMA

Bordrolama Hizmeti Nedir?

 
Tüm dünyada kullanılan ve insan kaynakları kalitesini yükseltmek ve personel (vergi, sgk, sgk teşvik, kıdem ihbar vb.) giderlerinden tasarruf etmek isteyen şirketlerin tercih ettiği outsource çalışma modelidir.
Bordro hizmeti olarak da bilinen bu çalışma modelinde; bordrolama ve özlük işleriyle ilgili iş süreçleri, yasal sorumlulukları da üstlenen profesyonel bir danışman şirket tarafından yürütülür.
 
 

Neler Yapıyoruz?

 
Günümüzde değişen şartlar, ticari kuruluşları daha verimli, daha az maliyetli ve daha az riskli çalışma metotları yaratmıştır.
 
Artı365 Danışmanlık, kurulduğu günden itibaren modern çalışma metotları ile yeni talepleri karşılamak amacıyla uzman kadrolarını oluşturmuş ve sektörüne yeni bir vizyon ve yaklaşım getirmiştir.
 
Amacımız modern teknolojiyi ve metotları içeren imkanlarla, müşterilerinin zaman ve enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarına yardımcı olmaktır.
 
Bir personelin işe giriş işlemlerinden başlayarak işten ayrılana kadar olan süreçte mevzuata uygun olarak yasal işlemlerin takip edilmesi ve uygulamanın titizlikle sürdürülmesi çok önemlidir. 
 
Yaptığımız çalışmalarla insan kaynaklarının en çok ihtiyacı olan şeylerden biri olan asıl işine odaklanmasına ve zaman tasarrufu yapmanıza olanak sağlıyoruz.
 
Artı365 Danışmanlık olarak Benzersiz bordrolama hizmeti kapsamında verdiğimiz ayrıcalıklı tüm hizmetleri işverenlerin dikkatine sunuyoruz.
 
 

 

Hemen Arayın
BORDROLAMA HİZMETLERİMİZ İÇİN
HEMEN ARAYIN.

+90 (216) 325 96 12